The Elementor Business

תכנית ייחודית ללימודי אלמנטור מאפס, שתלמד אותך לא רק איך לבנות את העיצובים שלך - אבל גם איך להצליח בתעשיה ולייצר עסק רווחי ומשגשג בתחום! הכל ללא צורך בידע בתכנות!

תכנית מיוחדת המתאימה למתחילים ומתקדמים – שתתן לך את הכלים והתמיכה שבעזרתם תייצר/י פעילות סטודיו מוביל ומצליח לעיצוב ובניית אתרים באמצעות וורדפרס ואלמנטור!

חופש קריאייטיבי, עסק מצליח, ואפס מגבלות לצמיחה

זה מה שמגיע לך לחוות. וזה מה שאלמנטור והשיטות שאנחנו מלמדים בקורס הזה יביאו לך אם רק תיישמ/י אותם!

קרה לך פעם שהעברת את האתר שעיצבת למתכנת – והתוצר הסופי לא ייצא דומה בשום אופן למה שעיצבת?

או שנכנסת לפרוייקט עיצוב אתר עם לקוח ומשהו השתבש? או שלא יצאת רווחי/ת?

או שאולי – נמאס לך כל פעם לחלוק ברוב הרווח עם מישהו אחר בפרוייקט של כל אתר פשוט? 

אם הסיפורים האלה מוכרים לך, אנחנו הולכים לשנות לך את זה.

היי, שמי שגיא שרייבר ואני מעצב ויזם, יועץ בתחום עיצוב וחווית משתמש והמייסד של פיקסל פרפקט.
ואני עידו ליש, בן 16, מנכ״ל סטודיו Win, מנהל את קהילת מעצבי אלמנטור ישראל בפייסבוק וזוכה במקום השני בתחרות העיצוב השנתית הרשמית של אלמנטור.

החלטנו להשיק את התכנית הדיגיטלית הזאת לאחר שיחות עם עשרות מעצבים שבאותה סירה. הבנו שהרבה יותר מידי מעצבים תקועים בשיטות העבודה הישנות ולוקחים חלק קטן מידי ממה שמגיע להם בפרויקט. מעצבים צריכים לבנות את האתרים שלהם –  ככה זה היה צריך להיות מאז ומתמיד, רק שעכשיו זה אפשרי.

זה לא סוד שבזמן האחרון יש המון שיח סביב אלמנטור ככלי שמאפשר למעצבים לבנות את העיצובים של עצמם. אפשר כיום לבנות עיצובים יפייפיים באלמנטור – יש חופש מוחלט ועם זאת נוחות שימוש שאין כמוה באף מערכת.
ננסח את זה כך: ביכולתך לבנות את עיצובי האתרים שלך, ובכך להפוך ל-One Stop Shop עבור הלקוחות שלך, ולייצר עסק משגשג.

שגיא עשה את זה עוד לפני אלמנטור, הוא היה צריך ללמוד המון בשביל לבנות אתר מאפס-  HTML ו-CSS וכל מני טריקים בוורדפרס. שעות של עבודה. אבל כל זה נחלת העבר!

עידו ליש (הנקרא גם ילד הפלא), הצליח לבנות סטודיו לעיצוב ובניית אתרים באלמנטור בתוך זמן קצר ולהפוך למוביל דעה בתחום. הכל תוך כדי הלימודים בתיכון! בזכות השיטה שאנחנו מלמדים בתכנית.

אמרנו לעצמנו שאנחנו חייבים ללמד יותר אנשים על אלמנטור ועל האפשרות הזאת של לייצר פעילות סטודיו רווחית, אבל גם לעבוד בזריזות וככה להכפיל את הרווחים – בלי להסתמך על מתכנתים או על שיטות עבודה שכבר פשוט לא עובדות.
זה פשוט לא יאמן כמה זה פשוט, אבל לא מספיק מעצבים עושים את זה!

עולם העיצוב הולך לכיוון שבו מעצבים בונים את האתרים שלהם – כמו שזה היה צריך להיות תמיד. זה הופך להיות הסטנדרט הדרוש ממעצבים היום. אל תישארו מאחור!

אנחנו מאמינים שמעצבי האתרים של מחר הם מעצבים עצמאיים ורב-תחומיים:
מעצבים שיודעים לעצב אבל יודעים גם לבנות את העיצובים שלהם, ויותר מזה – מעצבים שיודעים גם שיווק, גם אפיון, גם למכור ללקוחות, ובהמשך גם ללמוד לנהל עובדים.

זה אפשרי להקים עסק רווחי ומוצלח בדיוק בתקופה זו אם רוכבים על הגל, ועושים את זה נכון ויעיל.

בתכנית הזאת אנחנו ניתן לכם את ארגז הכלים שמשמש אותנו ועוד רבים מהמעצבים המובילים בתעשייה שרק גדלה מיום ליום. בסיום התכנית יהיה לכם את כל הידע שתצטרכו כדי להקים עסק מצליח לעיצוב ובניית אתרים בתקציבים של עשרות אלפי שקלים וללא מגבלות קריאטיביות.

שלכם,
שגיא ועידו.

למי התכנית מתאימה?

מעצבים ומעצבות שרוצים להתחיל לבנות את האתרים שלהם ולהכפיל את ההכנסות

לשם העולם הולך ואתם יכולים להוביל את התעשייה ממש עכשיו. זה הצעד הראשון שלכם. אתם לא צריכים יותר להסתמך על מתכנתים שלוקחים את רוב תקציב הפרויקט.

מעצבים ומעצבות שכבר בונים את האתרים שלהם ורוצים לדעת איך לבנות אימפריה מזה

יפה! כבר עשים את הצעד הראשון. בואו לרכוש יכולות שיש למעט מאוד אנשים בתעשייה וללמוד את שיטות העבודה שייצרו לכם עסק רווחי ויעיל, שיכפיל לכם את ההכנסות.

מתחילים או מעצבי פרינט שרוצים להשתלב בעמדות המובילות של התעשייה

בתכנית כלול קורס ״(י)סודות העיצוב הדיגיטלי״ שילמד אתכם את העקרונות החשובים בעיצוב. שני הקורסים יכולים להיות הצעד הראשון שלכם שיכניס אתכם לחוד החנית של תעשיית הדיגיטל. 

הנוסחה היא פשוטה: רוצה להתקדם בקריירה? להרוויח יותר?
להפסיק להסתמך על מתכנתים ולעבור עוד ועוד סבבי תיקונים ללא היגיון?
רוצה לקבל את הבטחון ואת הידע איך לפתח את העסק שלך ולהיות מוביל בתעשייה?

אז החבילה הזאת בדיוק בשבילך!

אם יש שני אנשים שהייתי ממליצה ללמוד מהם על אלמנטור, ובכלל – בניית עסק לעיצוב אתרים – אלו שגיא ועידו! זה פשוט השילוב המושלם שמביא את הנסיון העשיר של שגיא בשטח וגם בלימוד ומנטורינג של אלפי מעצבים בתעשיה – יחד עם הכישרון הענק וההצלחה של עידו בתחום כמי שהקים ומריץ סטודיו לעיצוב ובניית אתרים

הדס גולצאקר - מובילת הצמיחה של אלמנטור בישראל

הסילבוס

אנחנו לא רק נותנים לכם ידע ששווה זהב ושיש רק למעטים בתעשייה הזאת, אנחנו נותנים לכם את השיטה שתאפשר לכם לבנות מזה עסק, בעצם לא עסק - אימפריה. שיטה שהרוויחה למעצבים כבר עשרות אלפי שקלים ושינתה להם את הקריירה.
לאורך הקורס תראו אותנו עוברים עם לקוח(אמיתי) את כל 7 השלבים בשיטה שפיתחנו, משלב השיחות הראשוניות ועד מסירת האתר.

0

הקדמה

1

קבלת הפרויקט והכנות

2

מתחילים לעצב

5

מרחיבים לשאר האתר

4

מתחילים לבנות

3

רגע לפני שבונים(הקדמה לוורדפרס ואלמנטור)

6

טכניקות למתקדמים

7

סגירה, אופטימיזציה ומסירת האתר ללקוח

+

בונוסים וטיפים למתקדמים

הבונוסים שתקבלו בנוסף

מה חשבתם שזה הכל? ככה אתם מכירים אותנו?
יצרנו לכם חבילה שכוללת כל מה שאתם צריכים כדי לקפוץ מאפס למאה. כל הטריקים, השיטות והסודות הכי גדולים שאנחנו יודעים על אלמנטור ועל התעשייה(ויש המון כאלה) מחכים לכם כאן בפנים.

שפרו את העבודה עם לקוחות בעזרת:טמפלייטים מוכנים

שאלות שחובה לשאול את הלקוח לפני תחילת הפרויקט, מחשבון לחישוב עלות הפרויקט בצורה המדויקת ביותר שעובד על הנוסחא של שגיא, הדרכות על אלמנטור ו-וורדפרס ללקוחות שלכם, וחוזה מקיף לקראת פרויקט של עיצוב ובניית אתר.
ערך: 899 ₪

גישה עתידית לקורס האינטרנטי: אלמנטור למתקדמים - למי שרוצה כוחות על

אפשר לספור על יד אחת את כמות האנשים שיודעים לעשות מה שתלמדו בקורס הזה.
מדובר על ההדרכות המתקדמות ביותר שאפשר להעלות על הדעת. אנחנו נחשוף אותכם ליכולות אלמנטור שיהפכו אתכם למפלצות. בין השאר: הדרכה מלאה על איך עידו בונה את עמוד הנחיתה של האייפון 11 פרו עם אלמנטור(לא נעשה מעולם), איך בונים אתרי ווקומרס, איך בונים אתרים דו לשוניים, איך בונים מערכת קורסים שלמה, ועוד. הקורס יעלה במלואו עד ה-20 במאי 2020.
ערך: 1,099 ₪

קהילת וואטצאפ לתמיכה

זה שאנחנו עצמאים לא אומר שאנחנו צריכים להיות בודדים. הכנו בשבילכם קבוצת וואצטאפ עם כל המומחים הכי גדולים בארץ לאלמנטור בפנים! כדי שתוכלו להתייעץ איתם, איתנו וגם עם כל חברי הקבוצה על הכלי וגם על החלטות ובעיות עסקיות שאתם עומדים מולן.
ערך: 999 ₪

הדרכת בונוס אקסלוסיבית:אפיון באמצעות סטוריטלינג

הדרכה שתשנה את הדרך בה אתם מאפיינים פרויקטים. תלמדו איך למצוא את ה״גיבור״ של הסיפור שלכם בפרויקט ואיך לפתור את הבעיה שלו - גם הרגשית וגם המוחשית. שיטה זו עובדת על אותם עקרונות לפיהם עובדים תסריטאים הוליוודים. ההדרכה תעלה במלואה עד ה-20 במאי 2020.
ערך: 699 ₪

הקלטת בונוס:מכירה ללקוח

אתם כבר הבנתם שאתם לא רק מעצבים - אתם מנהלים עסק, וכמו כל עסק אתם צריכים להיות רווחיים. בהקלטה זו מתוך תכנית ״מרימים מחירים״ אתם תרכשו כלים בעזרתם תדעו איך לסגור פרויקטים במחירים ובתנאים שאתם רוצים, איך לשכנע לקוח מתלבט ועוד...
ערך: 799 ₪

שיחת מנטורינג עם שגיא

שעה וחצי של שיחת מנטורינג לייב עם שגיא בה תדברו על ההצלחה שלכם בתעשייה הזאת, תשאלו את השאלות הקשות על התחום וגם תספרו בעיות שיש לכם בקריירה ואתם פשוט לא מצליחים לפתור.
ערך: 1,199 ₪

אוקיי, בואו נסכם הכל ביחד

  • 1. קורס The Elementor Business ערך 6,999 ₪
  • 2. טמפלייטים מוכנים ערך 899 ₪
  • 3. קורס אלמנטור למתקדמים ערך 1,099 ₪
  • 4. קבוצת וואטצאפ ייעודית ערך 999 ₪
  • 5. הדרכת בונוס: סטוריטלינג ערך 699 ₪
  • 6. גישה מיידית לקורס ״עושים קריירה״ ערך 1,499 ₪
  • 7. הקלטת בונוס: מכירה ללקוח ערך 799 ₪
  • 8. גישה מיידית לקורס ״(י)סודות העיצוב״ ערך 1,499 ₪

השווי הכולל של החבילה הוא 14,492 ₪
אבל המחיר שאנחנו מבקשים עבור הקורס הוא:

3,799 ₪

השתמשו בקופון: coronasale לקבלת 30% הנחה!
ימים
שעות
דקות
שניות
אוף! המבצע נגמר...
אבל אל דאגה! תיהיה עוד השקה!

* במבצע רק לכמה ימים בלבד

** אם רכשתם בעבר קורס כלשהו בפיקסל פרפקט (אתם אדירים ואני מעריך אתכם) – יש לרשותכם הנחה משמעותית בקניה של קורס זה! יש לעשות Log In במערכת ואז לגשת לקישור הבא: learn.pixelperfect.co.il/elementor-course-deal

*** יש הנחות על גבי המבצע לחיילים, סטודנטים לתואר ראשון, וקבוצות רכישה. אנא פנו ל- [email protected] עם תעודה/אישורים רלונטיים.

**** לא מרוצים? חושבים שלא למדתם משהו חדש? אין בעיה, יש לנו 14 ימים החזר מובטח ללא שאלות. אני בטוח בערך שאני יכול לספק לכם פה. מספיק אפילו טיפ אחד מתוך סרטון אחד שיביא לכם עוד לקוחות/מעסיקים/יעזור לכם לשריין עבודה חדשה, ובכך יספק לכם עשרות אלפי שקלים בשנים הקרובות. אז אני יודע שההשקעה שלכם פה משתלמת, ומסתמך על אחוז החזרים כמעט אפסי מתוך 500+ תלמידים שכבר עברו את הקורסים שלי. אל תתנו למחשבה "מה אם" לעכב אתכם, הנה, הוצאתי לכם אותה מהמשוואה.

***** עדיין כאן? תפסיקו לקרוא על ההנחות ותתחילו לפעול לרכישה! השעון מתקתק!

התעשיה מדברת

שגיא היה בשבילי חבר ומנטור במשך שנים. הוא תמיד שמח לחלוק מהנסיון שלו, לייעץ ולכוון. כשהוא גייס אותי ל-SimilarWeb הוא דחף אותי לפרוץ גבולות, וליצור חיבור רגשי בין העיצובים שלי למשתמשים. אין לי ספק שלשגיא יש חלק משמעותי בדרך שלי כמעצב ואיפה שאני נמצא היום.

נועם ליס
מעצב מוצר UI/UX, Invision

הערך שקיבלתי משגיא בתור מרצה ומנטור הוא מהגבוהים שחוויתי. שגיא משלב בצורה מדהימה בין עיצוב (יצירתי-רגשי), לבין מחקר (אנליטי), וגם נותן המון תובנות על הדרך שהפילו לי אסימונים והרימו לי את הבטחון כמעצבת בשוק. בזכות כל אלו הצלחתי גם למצוא עבודה תוך כדי הקורס. אני לגמרי מרגישה שהצלחתי לפרוץ את הגבולות של עצמי ולקדם את עצמי מעבר לציפיות, תודות לידע והפרקטיקה שקיבלתי מההדרכה וההכוונה של שגיא

שרית אלישע
מעצבת UI/UX וסטודנטית בקורס המתקדם לעיצוב מוצרים דיגיטליים של שגיא

שגיא הוא מעצב מוכשר, יזם מוצלח, וחבר. אני יכול להגיד שאין הרבה אנשים שאני יכול לסמוך ולהמליץ עליהם בעיניים עצומות גם ללקוחות וגם למי שרוצה ללמוד על התחום. התרומה שלו למעמד העיצוב בארץ היא עצומה.

רן סגל
מעצב ויזם, מייסד של NuSchool ו- Prospero, ובעלים של ערוץ היוטיוב Flux

מאגר הידע שיש לשגיא בתחום הוא עצום. זה לא רק הידע, אלא היכולת שלו להסביר וללמד את מה שהוא יודע מהנסיון שלו לאורך השנים. שגיא היה מנטור ומורה בשבילי בזמן שעבדנו יחד בסימילרווב. למדתי ממנו כל כך הרבה וקיבלתי ממנו כלים פרקטיים שאני יכולה ליישם בעבודתי בצורה יעילה! כיום, אני מעצבת מוצר (UI/UX) מן המניין, והרבה בזכות הכלים ששגיא נתן לי. אני ממליצה בחום ללמוד ממנו בכל הזדמנות, בכל פלטפורמה, ובכל פורמט שרק אפשר.

נועה קרני
מעצבת מוצר (UI/UX) ב-SimilarWeb

לשגיא הגעתי דרך פיקסל פרפקט. פניתי אליו כשהבנתי שיש לי פערים מסויימים שמעכבים את התפתחותי המקצועית ולא ידעתי איך להתגבר עליהם. מבלי להכיר אותי, הוא עזר לי, נתן לי טיפים וכיוון אותי. מאוחר יותר נרשמתי לקורס שלו ב6b, מהלך שהוכח כמשתלם ביותר. מעבר לכלים המעשיים ולידע המקצועי הרחב שקיבלתי בקורס קיבלתי גם הכוונה שוטפת, שיחות מנטורינג אישיות ועזרה ממשית בכל פרוייקט שהייתי צריכה. בזכות ההנחייה והליווי האישי, שגיא עזר לי להתפקס ולהבין מה אני רוצה ולימד אותי איך להציב מטרה ולחתור אליה בכל הכח. ראיתי כיצד לעבודה הקשה בקורס יש תוצאות של ממש! הצלחתי לעשות את המעבר לעיצוב מוצר ובמהלך הקורס התקבלתי לעבודה כמעצבת מוצר. היום אני מרוויחה 50% יותר מלפני חצי שנה. זה כבר היה שווה את ההשקעה

נועה שטרן
מעצבת UI/UX וסטודנטית בקורס המתקדם לעיצוב מוצרים דיגיטליים של שגיא

בשנה האחרונה ההיכרות שלי עם פיקסל פרפקט וההשתתפות בקורס של שגיא נתנה לי דחיפה בקנה מידה בינלאומי לקריירה, ממעצב ג‘וניור שמתחנן לצ’אנס רכשתי כלים וגישה ששמו אותי בתפקיד משמעותי יותר בתעשייה הידע והמקצועיות שלי שופרו משמעותית ובנוסף קפיצה של מאות אחוזים במשכורת ובמחירון השעתי שלי. לסיכום ב2 מילים, סיליקון וואלי.

רועי אלבק
מעצב UI/UX וסטודנט בקורס המתקדם לעיצוב מוצרים דיגיטליים של שגיא

שגיא הוא מורה ומנטור המשתף בידע ובניסיון שלו בנדיבות רבה. הוא דחף ועודד אותי להפיק מעצמי מעבר למה שחשבתי שאני מסוגל ברמה המקצועית והאישית. הקורס שלו נתן לי כלים משמעותיים בפתרון בעיות משלב הגדרת האתגר, דרך שלבי המחקר ועד לבחירות שמובילות לעיצוב הטוב ביותר. בנוסף הקורס הפגיש אותי עם קהילה של מעצבים מוכשרים הממשיכים לתמוך ולקדם. אחרי שנים באקדמיה, הקורס הזה הייתה ההחלטה הטובה ביותר שעשיתי מבחינת היחס שבין כמות הזמן והכסף שהשקעתי ובין התועלות והרווחים שקיבלתי.

גיא שומרון
מעצב UI/UX וסטודנט בקורס המתקדם לעיצוב מוצרים דיגיטליים של שגיא

אני רק שאלה

כן, הקורסים הינם כולם אונליין, בפורמט של וידאו, השיחות הינן אונליין בפורמט קבוצתי, והקבוצת וואטסאפ היא… בוואטסאפ. אז הכל וירטואלי ועובד בצורה מדהימה יחד לתת לכם גם הדרכות, גם תמיכה בוואטסאפ, גם קהילתיות, וגם ליווי במפגשי מנטורינג

ברגע שתרשמ/י לקורס – תקבל/י גישה לאתר בו כל הסרטונים, אז כן, תהיה לך גישה "לנצח" אליהם. כמובן כל עוד האינטרנט עוד קיים והבינה המלאכותית לא השתלטה על כדור הארץ.

שיחת המנטורינג תתבצע בשעות שיקבעו שבוע לאחר ההשקה, בפורמט קבוצתי אונליין בתוכנה שנקראת Zoom שהיא בדיוק כמו סקייפ. 

אבל במידה ולא תוכל/י להגיע לשיחה תהיה הקלטה זמינה לכל ותמיד יהיה לך גישה אליה.

בשיחת המנטורינג שגיא יכווין אתכם לפי שאלות שיבואו מכם, ונדון באיך לתמחר את עצמנו, איך להתמקצע בצורה הכי טובה, איך להתקבל לעבודות בתחום ולהשיג עוד זרימת לקוחות, ואיך להתגבר על מכשולים אפשריים בדרך.

ממש לא! מטרת הקורס היא הרבה מעבר ההכשרה באלמנטור, בסיום הקורס יהיו לכם את כל הכלים באמצעותם תוכלו לבנות עסק סופר רווחי מבניית ועיצוב אתרים ללקוחות וגם להרים את הערך שלכם בתעשייה.
בנוסף, בקורס אתם תלמדו את כל הסודות שאנחנו יודעים(ויש המון כאלה) על אלמנטור ואיך לעשות איתם דברים שעד היום לא יכולתם לדמיין. גם אם אתם כבר עובדים עם אלמנטור, בסיום הקורס אתם תיהיו מפלצות אלמנטור מהשורה הראשונה. את היכולות שתרכשו כאן יש למעט מאוד אנשים.

כן, הקורסים בחבילה זו עשויים משיעורים מוקלטים. תהיה לך גישה לאתר מיוחד עם שם משתמש וססמה ששם יהיו כל הסרטונים, התרגילים, וחומרי הבונוס

יש הנחה של 30% על גבי המבצע, לכל מי שלומד לתואר ראשון במוסד לימודים כזה או אחר. אנא לשלוח לי מייל ל- sagi [AT] pixelperfect.co.il עם אישור לימודים רשמי ממוסד הלימודים שלך.

לא. אני לא יכול לבדוק עבודות למאות אנשים, אבל מי שמשתף בקבוצת הפייסבוק שלנו את העבודה שלו בדרך כלל מקבל התייחסות אישית ממני או מאחד מחבריי הצוות שלי.

זוהי תוכנית שמיועדת למעצבים מכל התעשיות אשר רוצים להתמקצע בעיצוב ובניית אתרים ללקוחות שלהם.
אבל הוא מעולה גם למי שרוצה להשתלב בתחום – התכנית כוללת גם את קורס (י)סודות העיצוב שמושלם למי שרוצה לעשות קפיצת מדרגה ולהיכנס חזק לתחום העיצוב הדיגיטלי. 

כן! יש הנחה של 20% בקניה מעל 5 אנשים. אנא פנו ל- [email protected] לפרטים

כן! יש לנו מדיניות החזר של 14 יום ללא שאלות!

יש לנו מספיק סיכונים בחיים, בואו לא ניתן לקורס כזה להיות אחד מהם. אם תוך 14 יום אינך מרוצה מהתכנים או מהערך שיש לנו לתת לך – אנחנו מציעים החזר מלא ללא שאלות! המטרה שלנו היא לתת ערך ולתרום לך לקריירה, ואנו מאמינים ביכולת שלנו לעשות את זה באמצעות התכנים פה.

כן! יש יחידה שלמה בקורס המוקדשת להכנות שלפני בניית האתר(אחסון, דומיין, תוספים כלי חיצוניים מומלצים וכו').

לא לדאוג! קיימת תיקיית גוגל דרייב עם כל התכנים של הקורס ללא יוצא מן הכלל, והיא תעודכן בהתאם בעתיד. במידה ויש לכם חסימת נטפרי – אתם תקבלו גישה אליה.

יש עוד שאלות? מבטיחים לחזור אליך תוך 24 שעות!

איזה כיף שבחרת להצטרף אלינו!

אנא מלא/י את הפרטים שלך פה:

טיפים למציאת עבודה כשכיר/ה בעיצוב UI/UX

תאוריית הסולם, ואיך להתקבל לעבודה שאין נסיון או שהגיל מקשה
הטעות שרוב המעצבים עושים כשהם מחפשים עבודה, ומה לעשות במקום
איך לנהל את חיפוש העבודה שלכם בצורה אפקטיבית, להתפקס והכי חשוב - להמנע ממבחני בית מיותרים
מיינדסט של ווינרים - איך האנשים המוצלחים בעולם, כולל אלופים אולימפיים, מאמנים את עצמם להצלחה. (השיעור הכי חשוב בקורס לדעתי).
טיפים לפורטפוליו: איפה אנשים נופלים? ולמה?
פורטפוליו זה לא הכל: מה אתם יכולים לעשות כדי להצליח להתבלט מעל הרעש?
טיפים לראיונות עבודה בחברות מוצר (הכנה לראיון ובראיון עצמו)
טיפים למבחני בית
בונוס על הבונוס: מבחני בית מכמה חברות נבחרות בשוק

1

טיפים לאלו שכבר עובדים כשכירים במקומות עבודה

קצת על משכורות בשוק - זה יכניס כמה מכם לשוק אז תשבו
טיפים לבקשת העלאה בצורה נכונה שתשיג לכם את התוצאה הרצויה
רוצים לשלם לכם באופציות? צפו בזה קודם!

2

טיפים לפרילנסרים ולאלו ששוקלים לצאת לחיי העצמאות

איך להתכונן לחיי הפרילנס וטיפים לכל מעצב בהקשר של כסף וקריירה
איך למצוא את הלקוחות הראשונים (שיטת המעגלים)
חוזה טוב מונע בעיות - אבל איך כותבים אחד כזה?
3 שיטות התמחור, ואיך למכור אותם ללקוחות? (כולל סקריפט מכירה שלי)
איך להתנהל עם לקוח בעייתי?
האמת לגבי ההנחות שאנחנו נותנים ללקוחות

3

בונוס: מקורות הלמידה שלי, ואיך להכנס ולהשאר בעניינים

למה בכלל צריך להשאר בעניינים? ומהם הדברים שאנחנו צריכים להשאר בעניינים לגביהם בעולם שלנו?
שיטה אחת שתיתן לכם יתרון בשוק, ותרים אתכם מעל 90% משוק המעצבים הישראלי
3 אתרים שאם אתם לא מתעדכנים בהם, אתם לא בעניינים (ואני מתפלא כמה מעצבים לא מכירים אותם בכלל), ואם אתם כן מתעדכנים בהם - אתם בעניינים לגמרי
פודקאסטים
ניוזלטרים
ספרים מומלצים
מעצבים ומעצבות שכדאי לעקוב אחריהם
איך למצוא את הזמן להתעדכן ואיפה לשים את הגבול?

+

חלק 1 - מאיפה באנו ולאן נלך?

מה עושה עיצוב לטוב? ולמה? מה למחקר ומה לצד הויזואלי?
איך תוכלו להשיג את התוצאה המקסימלית מהקורס הזה
איפה אנחנו עומדים בימים אלו כמעצבי מוצרים דיגיטליים? סקירת תעשיית העיצוב בארץ וקצת פרספקטיבה ביחס למה שקורה בחו"ל
שום רעיון אינו חדש תחת השמש: איך ההיסטוריה של העיצוב מתקשרת למה שאנחנו רואים כיום (כולל דוגמאות של עיצובים)
תרגיל מס' 1

1

חלק 2 - גריד בעיצוב ממשקים

יישור קו על מושגים, ומה המשמעות של גריד בעיצוב ממשקים?
איך מתרגמים משהו סטטי כמו גריד לסביבה דינאמית? איך זה בא לידי ביטוי בקוד?
גריד בן 12 העמודות, והבעיות שצצו בו עם מכשירי המובייל
גרידים רספונסיביים - פלואידי מול רספונסיבי
הפתרון - ה-4pt grid: יצירת ממשקים, בקלות, עם חוקיות ברורה
איך בייסליין גריד מתבטא בעידן הדיגיטלי
כמה טריקים נוספים להשתמש בהם בעיצובים שלכם בהתקשר לגריד
תרגיל מס' 2

2

חלק 3 - טיפוגרפיה

יישור קו על מושגים, ומה המשמעות של טיפוגרפיה בעיצוב ממשקים?
מה עושה טיפוגרפיה לטובה?
במה צריך להתחשב בטיפוגרפיה במסכים? כולל חוקי אצבע לעיצוב ממשקים ואתרים.
בחירת פונטים לפרויקט חדש, ואיך להמנע מלצאת 'חובבנים'
איפה אנשים נופלים עם טיפוגרפיה בעיצוב ווב או אפליקציות מובייל?
דברים שאפשר להתקטנן עליהם
בונוס: הרשימה המלאה של האלמנטים הטיפוגרפיים של כל פרויקט חדש
תרגיל מס' 3

3

חלק 4 - קומפוזיציה

מעבר על חוקים בסיסיים בקומפוזיציה (שגם יעזרו לכם עם התמונות לאינסטוש)
הסוד הכי גדול של קומפוזיציה, שאני לא מאמין כמה אנשים לא יודעים אותו
החוקים הלא כתובים, והמלצות שיקפיצו את העיצובים שלכם לתמיד, יעלו את יחסי ההמרה ללקוחות שלכם, וימנעו מכם לצאת 'חובבנים'
האפקט שאנחנו יכולים וצריכים לעשות עם קומפוזיציות בעיצובים שלנו שלא יכלנו אף פעם לעשות בפרינט - להזיז אותן!
תרגיל מס' 4

4

חלק 5 - קונטרסט

מה זה קונטרסט ומה הקשר בין מוזיקה לעיצוב?
טכניקות להשתמש בהן על מנת ליצור קונטרסט בממשקים שיעלו את רמת האסתטיקה ויעודדו פעולות משתמשים
תרגיל מס' 5

5

חלק 6 - צבעוניות

הבסיס של מה לעשות ולא לעשות עם בחירת צבעים
איזה רגש כל צבע משדר לנו בממשקים דיגיטליים? וממה צריך להזהר
החוקים הלא כתובים של שימוש בצבעים בממשקים דיגיטליים
תרגיל מס' 6

6

🎁 בונוס - אינטרו לשיטת Fibo design system מאת עדי בינדר

FIBO Design System הינה שיטה אשר עדי פיתח ב10 שנים האחרונות, אשר תאפשר לכם לייצר עיצובים הרמוניים המבוססים על הקוד האסתטי של פיבונאצ׳י. השיטה מאפשרת למעצבים לקבל החלטות ויזואליות, למדוד היררכיות, העמדות ואסתטיקה ויזואלית בדרך פשוטה ומהירה.

עדי מעביר את הסדנה המלאה של Fibo בקורס המתקדם למעצבי מוצרים דיגיטליים, אבל פה הוא ייתן לכם את הבריף על הכלי העיקרי שתוכלו לקבל עוד כלי לעבוד איתו כבר מעכשיו.

+

🎁 בונוס - מדריך לתוכנת פרינסיפל

תוכנת פרינסיפל הינה התוכנה הפופולארית ביותר בשוק ליצירת אנימציות ומיקרו אינטראקציות לעיצוב ממשקים כיום. היא עובדת מושלם עם סקץ' ופיגמה (ממק*).
בבונוס הזה אני מראה איך אני עובד עם סקץ' ופרינסיפל לתהליך מושלם של יצירת המחשת האנימציות בממשקים שאני מעצב על מנת לתקשר אותם למתכנתים וגורמי פיתוח. * פרינסיפל, כמו סקץ', היא רק למחשבי אפל. אבל הקונספט שלה מאוד דומה לעוד כלים שיש שם בחוץ ליצירת מיקרו-אינטראקציות אז כדאי להכיר.

+

אשמח לשלוח לך פרטים!

אנא מלא/י את פרטי הקשר שלך כאן ואשלח לך אימייל עם כל הפרטים אודות ההכשרה
;