המחזור השני של האקסלרטור לפרוייקטי צד למעצבים ואנשי קריאייטיב יוצא לדרך, ויש פחות משבוע להרשם! התכנית מורכבת מקורס בן 8 שבועות, קהילה סגורה, וסשנים סגורים אונליין עם מומחים מהעולם. בסוף התכנית תהיה לכם כבר רשימת תפוצה וניוזלטר שבאמצעותו תוכלו לתקשר לעולם את המסרים שלכם + לעשות ממנו כסף.

היי כולם, זו פוסט אישי ממני – שגיא – מי שמביא לכם את פיקסל פרפקט מגזין כבר 5 שנים ברצף.

מכירים את זה שאתם חווים משהו בחיים שאתם פשוט חייבים לגרום איכשהו לאחרים סביבכם לחוות את זה גם?

אז זהו – שאני במצב הזה עכשיו.

למה?

כי אני יודע שעשיתי משהו בלתי רגיל.

למה?

כי:

 • אני אבא לשני ילדים
 • יש לי משכנתא
 • אשתי סטודנטית עכשיו
 • ועם זאת, עזבתי חברה מוצלחת בטירוף, שהיה לי בה הרבה כוח השפעה, בתפקיד מפתח (דיירקטור של עיצוב), חברה שבה הייתי לזמן ממושך, ותכלס – משכורת שרבים בתחום היו חולמים עליה.
 • עזבתי את העבודה הבטוחה שלי, כדי לעבוד על הפרויקט שלי, הבייבי שלי, שגידלתי במשך השנתיים וחצי האחרונות –Hacking UI.

אז אני הולך להיות איתכם 'תכלסי' מאוד

אני רוצה שאתם תחוו את זה גם. לשם כך השקתי (יחד עם השותף שלי ב-Hacking UI – דייויד טינטנר) תכנית אונליין ובה אנו רוצים להשפיע על החיים שלכם ולעזור לכם ליצור ולהריץ את הבייבי שלכם.
כן, אנחנו רוצים לעזור לכם ליצור ולהריץ פרויקט צד משלכם, מותג משלכם, פינה משלכם בעולם האונליין. פרויקט שמבוסס על הדברים שרק מעניינים אתכם ושיקדם אותכם אישית ומקצועית. זאת בשביל שתוכלו להגשים את עצמכם, ולהתחיל לשבור את החומה בין עבודה לחיים האישיים. כדי שתתחילו להרוויח הכנסה פאסיבית (שזה אפשרי לגמרי כי אנחנו עשינו את זה – 60 אלף דולר בשנה ב-2015 למשל).

אם אתם עוקבים אחריי בפיקסל פרפקט, ומכירים את הסיפור שלי, אני רוצה אותכם איתנו בתכנית!

מה זאת התכנית הזאת בכלל?

האקסלרטור לפרויקטי הצד הינו תכנית בת 8 שבועות, שכולה מבוססת באינטרנט, כדי ללמד אתכם את כל מה שאנחנו למדנו ב-3.5 שנים האחרונות עם פרויקט הצד שלנו. אחרי ה-8 שבועות יש לכם lifetime access לקהילה ולסשנים החודשיים איתנו ועם מומחים מהתחום.

המחזור הבא מתחיל ביום ראשון, ה-13 בנובמבר 2016, וההרשמה אליו פתוחה עד יום חמישי ה-10 בנובמבר. מספר המקומות ממש מוגבל, וכבר התחיל להתמלא עם נרשמים מכל העולם (מהארץ, ניו זילנד, ושתי מדינות שונות בארה"ב).

 • מדובר בתכנית שתהיה כולה מבוססת אונליין (יש מצטרפים מכל העולם)
 • התכנית מתחילה בקורס אונליין בן 8 שבועות, בו פעם בשבוע אתם תקבלו שיעור בפורמט של וידאו + פודקאסט, עם תרגילים כמובן ומעקב התקדמות.
 • בנוסף, פעם בחודש נקיים מפגש וירטואלי לייב אונליין. כל חודש יהיה מפגש אחד איתנו (דייויד ואנוכי) ומפגש אחד עם אחד מהמומחים המטורפים שאנחנו מביאים. בינתיים הבאנו תותחים מחו"ל כגון טוביאס ואן שניידר, פאול ג'רביס, ג'פרי זלדמן, רייצ'ל אנדרו ועוד, ותותחים מהארץ כוללים את ליאור פרנקל וטל פלורנטין.
 • הנה המנטורים שהיו במחזור הקודם (הקלטות של הסשנים שלהם זמינות למצטרפים לתכנית)
 • mentors_web
 • שמצטרפים מקבלים הזמנה לקהילה הסגורה שלנו ב-Slack. בקהילה הזאת המטרה שכולם ידחפו את כולם קדימה. אנשים שונים, עם כישורים שונים, ויהיו בעלי ערבות הדדית להצלחה אחד של השני/ה. במחזור הראשון כמה אנשים גם אמרו שזה היה המקור של הערך שלהם בתכנית.
  community-slack-screenshot
 • בסוף התכנית יהיה demo day בו כל אחד יציג את הפרויקט שלו, בין אם זה בלוג אישי, אפליקציה, אתר או כל פרויקט אחר.
 • בונוס אם אתם בארץ: נוכל להפגש פנים מול פנים מדי פעם :) זה כבר קרה:
  meetup
 • וחשוב לציין – התכנית כולה מתנהלת באנגלית, עם קהל מארצות שונות בעולם.

חברים – אני לא צוחק – זו הזדמנות שלא כדאי לפספס. דייויד ואני הולכים ללמד את כל מה שלמדנו בשלוש+ שנים האחרונות בעבודה על Hacking UI (ובמקרה שלי ב-5 שנים האחרונות עם פיקסל פרפקט). זה המחזור השני, והראשון היה מוצלח בטירוף!

אנחנו הצלחנו להגיע למצב שיכולנו לעזוב עבודות בשביל לעשות את זה Full time, ועכשיו אנחנו רוצים לעזור לכם להתחיל את הדרך שלכם לשם גם!

כל הפרטים נמצאים בדף התכנית.

נשמע מעולה! אבל כמה זה עולה?

אני גם פה אהיה תכלס ובלי אותיות קטנות – זה עולה לכל משתתף מחו"ל $999, אבל לכם יש הנחה של $100, מה שאומר שזה יוצא לכם $899, ואפשר גם ב-3 תשלומים. למה ההנחה? כי אתם my people ואני רוצה אתכם איתי בתכנית. אני רוצה לעזור לכם – מי שליווה אותי ב-5 שנים האחרונות, ולהעניק לכם את הערך הכי גדול שיכלתי מאז שאתם מכירים אותי דיגיטלית או מקצועית. בלי קשר, שיהיו כמה שיותר ישראלים מבחינתי, ונוכל לעשות מפגשים משלנו פה בארץ כמו שכבר עשינו עם החבר'ה של המחזור הקודם.

תשובות לשאלות שעלו לגבי הכסף:

 • "כמה זה בשקלים?" שלא תצטרכו לחשב – זה בשקלים בערך – 3406 ₪. התשלום הוא בדולרים ויכול להחשב כהוצאה מוכרת אם צריך.
 • "איך אני מממש/ת את ההטבה?" כדי לממש את ההטבה, כל שעליכם לעשות זה להגיש מועמדות, ואז במידה ואנחנו מאשרים אתכם (צריך לוודא רק שאתם מתאימים), יש להשתמש בקוד PixelPeopleAreAwesome בעת ביצוע התשלום.
 • "נראה לי ארשם למחזור הבא" זו הפעם אחרונה שאנחנו משתמשים במחיר הזה. המחיר יעלה במחזורים הבאים. אז כל עוד אתם רוצים, תרשמו עכשיו. כמו שכתבתי מקודם, התכנית הינה ל-Lifetime אז מה שזה אומר זה שאם אתם רואים שאתם לא מצליחים להתמיד בשיעורים, יש לכם את הגישה לשיעורים תמיד, ותוכלו גם לבקש שנשבץ אתכם עם אחד המחזורים הבאים שיהיה לכם יותר נוח. בזמן הזה תהנו מגישה לפודקאסט הסודי של חברי הקהילה, לערוץ הסלאק והקהילה עצמה, לסשנים חודשיים איתי ועם דייויד, וגם לסשנים עם מומחים שאנחנו מביאים (ולהקלטות שלהם).
 • "זה יקר לי מדי, זה הרבה יותר מדי כסף בשבילי" התשובה הפשוטה לזה יכולה להיות "אנחנו הרווחנו $6000 רווח בשנה הראשונה שלנו עם Hacking UI, אז לבקש פחות משישית מזה כדי ללמד את כל מה שלמדנו בשלוש שנים כולל לתת לכם את הכלים שלנו שבנינו, את הטמפלטים שלנו לפנות למפרסמים, את כל הטבלאות שלנו והידע שרכשנו מנסיון, המחיר מתגמד פה. שווה כל שקל/דולר. אבל היי – נסו לעשות את החישוב הזה לבד עם המחשבון הבא שבנינו.
  אגב, סיפור מהמחזור הקודם – מישהי שכבר נרשמה, הכירה את אחד המנטורים שלנו ושאלה אותו אם כדאי לה להרשם. הוא אמר לה שהוא בעצמו יזם – ואם הוא היה יכול לחסוך לעצמו אפילו את אחת מהטעויות שלו בתחילת הדרך הוא היה משלם הרבה יותר. רק הטעויות עלו לו כל כך הרבה יותר מזה, אז הכסף הוא זניח לעומת מה שמקבלים חזרה.
 • "מה אם אחרי שהתחלתי אני מגלה שזה לא מתאים לי?"  ובכן, במקרה הכינונו מראש – מדיניות החזר. יש לנו מדיניות החזר מלאה עד שבועיים מתחילת התכנית. יש לכם שבועיים להבין אם זה בשבילכם או לא. לי אישית קשה לחשוב איך זה לא יעבוד, כי אפילו לסשן עם טוביאס ואן שניידר לבד, שהיה במחזור הקודם, הייתי משלם $999. כמות הערך שקיבלתי מזה גרמה לי לשאול את עצמי "ואני לוקח כסף מאנשים בשביל זה?". אני לגמרי הייתי נרשם ומשלם את הכסף רק בשביל להנות מהסשנים עם המומחים שלנו (שאגב יש לכם את ההקלטות שלהם זמינות. אבל, שוב, אם שבועיים בפנים אתם רואים שזה לא בשבילכם, קבלו את כל הכסף חזרה בלי בעיות. אנחנו רוצים רק את הכסף של מי שמקבל ערך מטורף מהתכנית. לא מי שלא מרוצה, לא מי שמדשדש. רק מי שממש מבסוט מהתכנית והקהילה.

רגע, אני לא חושב שמספיק שאני אדבר, אתן גם לכמה בוגרים של המחזור הראשון לומר את שלהם

"כבר יותר משנה יש לי תחביב כזה – אני אוהבת לקרוא מאמרים של עיצוב חוויית משתמש ואז לשתף אותם עם סיכום קטנטן בקבוצות בפייסבוק.

מתישהו הגיע הזמן שבו רציתי לעשות משהו יותר מסודר, ושיהיה לי מקום משלי ברשת. היו לי תוכניות לפתוח בלוג או לעשות משהו בנושא עיצוב וחווית משתמש, אך כל הזמן דחיתי את זה, ומשום מה פשוט לא יכולתי אי פעם להתחיל.

אז הצטרפתי למחזור הראשון של האקסלרטור לפרויקטי צד של שגיא ודייויד כי הייתי צריכה איזושהי מחויבות ויד מכוונת. אני חייבת להגיד שזו אחת ההחלטות הכי נכונות שקיבלתי.

כל שבוע, היינו מקבלים שיעור ומשימה, וכלים להתמודד עם המשימה. בנוסף היו שיחות מדהימות עם מנטורים. שיחות מלאות השראה, טיפים וידע. זה כאילו שכל שבוע קיבלתי הזרקת מוטיבציה וידע :)

וכאילו זה לא מספיק, יש לנו קבוצת צ'אט בסלאק עם כל המשתתפים, שבה כל אחד משתף את ההתקדמות שלו וזה עוד יותר מעלה רצון להתקדם!

אז התוצאה – בשבועות הראשונים הצלחתי לבד לקנות דומיין, הוסטינג, להקים בלוג קטן בוורדפרס ולהוציא ניוזלטר ראשון. זה לא היה קל, זה בטוח. היו אפילו כמה לילות שביליתי רק בלהבין איזשהו משהו טכני, כי אני לא מתכנתת. אבל, היי, הצלחתי!!!! אז נכון להיום, חודש אחרי סיום הקורס, יש לי בלוג עם 4700 כניסות, וניוזלטר עם 260 נרשמים (!!!).

אני ממשיכה לעשות מה שעשיתי כבר מזמן – לכתוב המלצות וסיכומים קצרצרים למאמרים מעניינים בתחום. אך עכשיו אני עושה את זה בצורה יותר מסודרת וכרגע יש לי מקום משלי ברשת, וקהל משלי שמחכה כל שבוע לשמוע ממני. אני גם רואה לפי התגובות שיש אנשים שצריכים את המידע שאני מספקת, ולכן זה נותן לי הרבה כח להמשיך הלאה!

בקיצור, אני ממליצה, ממש בחום, להרשם לתכנית.

בהצלחה לכולם!"

mariyaמריה למבריאנוב, Lambrian.net

מריה היא דוגמה מצויינת למעצבת שכתבה על עיצוב, אבל אתם לא חייבים לכתוב רק על עיצוב.

הנה כמה מילים מעמרי – בוגר נוסף של המחזור הראשון של האקסלרטור:

"התחלתי את התוכנית עם רזומה של פוסט ורבע שכתבתי בעצמי, ולא הייתי בטוח ביכולת שלי לספק תוכן שיעניין אחרים, בטח שלא על בסיס שבועי.

במהלך התוכנית נחשפתי לעולם פרויקטי הצד ורכשתי ידע וכלים שלא הייתי משיג בשום מקום אחר (אולי עם שנים של עבודה על הפרויקט שלא הייתי מתחיל מלכתחילה).

ונעזרתי במעצבים שאני מעריך ומעריץ, עד לרמה שאני מרגיש שהפרויקט שלי הוא כבר חלק אינטגרלי ממני. הוא המותג האישי שלי.

למדתי מצד אחד להשקיע בפרויקט, לעבוד עליו ולהעצים אותו בדרך הנכונה והמקצועית ביותר, ומצד שני להתרגש ולרקוד ריקוד קטן לעצמי על כל הישג בדרך.

התוכנית של דייויד ושגיא נותנת שני כלים חזקים להתמודדות עם כל מכשול בדרך: ידע של מומחים בתחום, יחד עם קהילה של אנשים – משתתפי התוכנית שחלקם מומחים יותר וחלקם פחות – שעוברים את אותו התהליך יחד איתך ותורמים המון."

omri@2xעמרי לחמן, Inspr.co

 

אוקי – איך ממשיכים מכאן? איפה הקישור להנחה? ומה אם יש לי עוד שאלות?

 1. לפני הכל: אם עוד לא עשיתם זאת, אנא קראו את דף התכנית רק כדי לוודא שזה מתאים לכם מבחינת תכנים. אין שם הרבה יותר דברים מעבר למה שציינתי כאן, אבל עדיין.
 2. הרשמה ומימוש ההטבה: אם אתם בעניין, הגישו מועמדות באמצעות הכפתור בתחתית הדף (אני בכוונה לא שם פה קישור – אני רוצה שתקראו את כל מה שיש לנו לומר בדף). אחרי שמלאתם את הטופס מועמדות (במידה ונאשר אתכם כמועמדים ראויים) נשלח לכם מייל עם קישור לדף התשלום המאובטח. שם תלחצו על הכפתור תשלום שכתוב עליו $999, ומשם בתהליך התשלום השתמשו בקוד PixelPeopleAreAwesome בשביל לקבל את ההנחה. ההנחה תקפה עד יום חמישי הקרוב, ה-10 בנובמבר, בשעה 11:00 בלילה.
 3. יש עוד שאלות? יש לנו בהמשך השבוע כמה סשנים (אונליין, בחינם, שתוכלו לצפות מהסלון שלכם), בהם נענה לכם על כל השאלות. תוכלו להצטרף או לצפות בהקלטות כאן. במידה ויש לכם שאלות נוספות מוזמנים לפנות אליי ב-sagi AT pixelperfect.co.il או דרך הטופס צור קשר כאן באתר.

סיכום

יש לכם פה הזדמנות. הזדמנות ללמוד משלוש+ שנים של הנסיון שלנו. אם הייתי יכול עכשיו לקחת את הזמן אחורה, ולשלם סכום הרבה יותר גבוה מזה בשביל לא לעשות את הטעיות שעשינו, או בשביל לעשות דברים בצורה יותר אפקטיבית לצמיחה מהירה יותר – הייתי עושה את זה בלי לחשוב פעמיים.

להרשמה

יש לכם רעיונות? שאלות? אני זמין גם פה בתגובות ואשמח לענות לכם!

תודה והמשך שבוע נהדר,

שגיא שרייבר
מייסד פיקסל פרפקט מגזין
קו-מייסד Hacking UI
קו-מייסד Side Project Accelerator

Share

קצת על המחבר:

שגיא שרייבר מעצב UI & UX, מייסד של פיקסל פרפקט מגזין, וקו-מייסד של הסטרטאפ Tapdog למעקב אחר אתרים ותחרות ברשת. בוגר שנקר במגמה לעיצוב מדיה אינטראקטיבית. מתמחה בעיצוב אתרים מונחי conversion (המרה) וחווית משתמש, ובעל ידע נרחב ב-html, css ו- wordpress. ניתן למצוא את שגיא  בפורטפוליו שלובטוויטרבלינקד אין או מכדרר בדריבל.

תמצאו את שגיא שרייבר ב:

מאמרים שעשויים לעניין אותך

המדריך ל- UI HACKING

העדכון שכולנו חיכינו לו בדרך לפיגמה

השראה בשישי: בשר ללא בשר

המדריך ל- UI HACKING

העדכון שכולנו חיכינו לו בדרך לפיגמה

השראה בשישי: בשר ללא בשר

הצטרפו לניוזלטר שלנו!

הרשמו לניוזלטר של פיקסל פרפקט וקבלו למייל רשימת קריאה חשובה לתחום מדי שבוע

אשמח לשלוח לך פרטים!

אנא מלא/י את פרטי הקשר שלך כאן ואשלח לך אימייל עם כל הפרטים אודות ההכשרה
;