לימודי המשך למעצבים בעלי תואר ראשון

לימודי המשך למעצבים בעלי תואר ראשון
לראשונה בישראל נפתח בית ספר ייעודי שכל מטרתו לימודי המשך למעצבים בעלי תואר ראשון מכל התחומים. בית הספר 6B PRO הוקם מתוך צורך של מעצבים מכל התחומים להיות רלוונטיים, להתקדם ולהישאר מעודכנים, במיוחד בעידן שבו התעשייה והטכנולוגיה משתנים במהירות ולעיתים נוצרים פערים בין הכלים שרכשו בעבר לצרכים העדכניים.

למי זה מיועד? מתי זה קורה? ואיפה? הנה כל הפרטים.

לימודי המשך למעצבים של 6B PRO לבעלי תואר ראשון

הקורסים המוצעים ב-6B PRO נבנו על בסיס העקרונות הללו – חדשנות, רלוונטיות והתמקדות בנושאים אשר יאפשרו לכל מעצב קפיצת מדרגה הן מבחינה מקצועית והן מבחינה השתכרותית.

עם ניסיון של שנים בהכשרה וליווי של מעצבים פעילים בכל התחומים – בסטודיו 6B מבינים מעצבים. מבינים את הצרכים שלהם שנובעים ברובם מהדינאמיות והמהירות של עולם העיצוב ויש להם את הכלים שיעניקו למעצבים את אותה קפיצת מדרגה: פלטפורמה רחבה לשיתופי פעולה, נטוורקינג וכמובן הכלים המקצועיים הכוללים תמיכה וליווי עסקי.

מאחר והמעצבים בימנו פעילים ועסוקים, הקורסים הותאמו במיוחד לצרכיהם- קורסים קצרים וממוקדים, המתקיימים אחת לשבוע. ניתן לבחור קורס אחד או יותר – בהתאם לצורך.

הקורסים מיועדים למעצבים בעלי תואר ראשון מהאקדמיות בארץ או בחו"ל.

הלימודים מתקיימים בבית סטודיו 6B בלב תל אביב.

צוות המורים מורכב ממרצים מובילים ובעלי ניסיון רב בתעשייה בארץ ובחו"ל, ביניהם עידו דן, ראש החוג למדיה אינטראקטיבית, מעצב ומומחה לחווית משתמש.

6B PRO מציע סדרת קורסים להתמקצעות בתחומים ספציפיים המהווים הזדמנות לשדרוג מקצועי ושדרוג בשכר לכל מעצב – שכיר או עצמאי.

רשימת הקורסים

  • קורס עיצוב אפליקציות  אפיון ועיצוב אפליקציות לטאבלט וסלולר
  • קורס מפרינט לאינטראקטיב  אפיון ועיצוב אינטראקטיבי לסביבת מסך
  • איך מתפרנסים מעיצוב? קורס ניהול עסקי ייעודי למעצבים
  • קורס מיתוג עצמי – "ארגז הכלים הצהוב" סדנא בהנחיית ורד מוסינזון

ונעבור לשלב השאלות

  • למי מיועד? מעצבים בוגרי אקדמיה, בעלי ניסיון עיצובי
  • מתי ואיך? קורסים ממוקדים – פעם בשבוע, בשעות הערב
  • כמה קורסים צריך לקחת? ניתן לבחור קורס אחד או יותר – מה שתרצו
  • איפה לומדים? לימודים בבית סטודיו 6B בלב תל אביב, מתחם רוטשילד
  • מה בתכל'ס? שדרוג מקצועי וכספי

פרטים נוספים על הקורסים ניתן לראות כאן.
ניתן גם לפנות למחלקת הייעוץ בטלפון 1700-70-60-36  או במייל
info@6bstudio.co.il

נועם ליס

נועם ליס - עורך ראשי בפיקסל פרפרט מגזין מעצב מוצר ב-InVision וגיפולוג הבית של פיקסל פרפרט ו-HackingUI את נועם ניתן למצוא בטוויטר

קבלת ה PDF מותנית ברישום לניוזלטר שלנו. הניוזלטר נשלח פעם בשבוע ובו אך ורק תכנים איכותיים שנבחרו בקפיצה, ומתאימים למעצבים, יזמים, מתכנתים, אנשי שיווק ועוד. אם תראו שהתוכן אינו רלוונטי עבורכם, תוכלו להצאת מרשימת התפוצה בכל עת.

קבלת התוכן מותנית ברישום לניוזלטר של פיקסל פרפקט. חברי הניוזלטר מקבלים ניוזלטר שבועי עם קישורים חשובים מעולם העיצוב, עדכונים על מה שקורה כאן בפיקסל ועל אירועים בארץ, וגישה לכל החינמיים באתר.

קבלת ה PDF מותנית ברישום לניוזלטר שלנו. הניוזלטר נשלח פעם בשבוע ובו אך ורק תכנים איכותיים שנבחרו בקפיצה, ומתאימים למעצבים, יזמים, מתכנתים, אנשי שיווק ועוד. אם תראו שהתוכן אינו רלוונטי עבורכם, תוכלו להצאת מרשימת התפוצה בכל עת.

נשמח לתת לך עוד פרטים!

לצפייה מיידית בסילבוס ובפרטים אודות הקורס אנא מלא/י את הפרטים כאן: