תערוכת Art.Ctrl.Del יורדת לרחוב
תערוכת חוצות קיצית נפתחה היום ברחובות חיפה והנמל במסגרתה מוצגות 44 עבודות עיצוב גרפי של בוגרי 'תילתן' מכללה לעיצוב גרפי ותקשורת חזותית חיפה.

התערוכה , ביוזמת עיריית חיפה, שמה לה למטרה להביא את האמנות למרחב הציבורי האורבאני, למען התושבים והמבקרים בעיר התחתית ובנמל חיפה בשלהי הקיץ.

התערוכה Art.Ctrl.Del מקבצת 44 יצירות המהוות מיקרוקוסמוס ישראלי עכשווי, מסאטירה שלטונית ועד דורסנות הפייסבוק, הדרת נשים למול ערכים ומסורת, ביקורת נוקבת על היחס אל מחוסרי הדיור, קמפיין נגד הפלות, לצד מלחמה בתאונות הדרכים, סדרת איורים המוחאת על המעשנים ועוד עשרות פרויקטים בועטים.

היוצרים, בוגריה הטריים של מכללת 'תילתן' לעיצוב ותקשורת חזותית, השתמשו כמקור השראה בפקודות מחשב סטנדרטיות שהפכו זה מכבר לשפת סימבולים שחצתה זה מכבר את גבולות המקלדת והפכה לערוץ תקשורת אנושי וגלובאלי באמצעות הסמאטרפון, הרשתות החברתית והבלוגים.

התערוכה מוצגת ברחובות: יפו, נתנזון, שער פלמר בנמל וכן בקמפוס 'תילתן'רחוב העצמאות 65, חיפה.
תערוכות הרחוב תוצג עד סוף ספטמבר.

תילתן - תערוכת חוצות - דורון אדלר
תילתן - תערוכת חוצות - דורון אדלר
תילתן תערוכת חוצות - יבגני פיי
תילתן תערוכת חוצות - יבגני פיי

Share

קצת על המחבר:

שגיא שרייבר מעצב UI & UX, מייסד של פיקסל פרפקט מגזין, וקו-מייסד של הסטרטאפ Tapdog למעקב אחר אתרים ותחרות ברשת. בוגר שנקר במגמה לעיצוב מדיה אינטראקטיבית. מתמחה בעיצוב אתרים מונחי conversion (המרה) וחווית משתמש, ובעל ידע נרחב ב-html, css ו- wordpress. ניתן למצוא את שגיא  בפורטפוליו שלובטוויטרבלינקד אין או מכדרר בדריבל.

תמצאו את שגיא שרייבר ב:

מאמרים שעשויים לעניין אותך

המדריך ל- UI HACKING

העדכון שכולנו חיכינו לו בדרך לפיגמה

השראה בשישי: בשר ללא בשר

המדריך ל- UI HACKING

העדכון שכולנו חיכינו לו בדרך לפיגמה

השראה בשישי: בשר ללא בשר

הצטרפו לניוזלטר שלנו!

הרשמו לניוזלטר של פיקסל פרפקט וקבלו למייל רשימת קריאה חשובה לתחום מדי שבוע

אשמח לשלוח לך פרטים!

אנא מלא/י את פרטי הקשר שלך כאן ואשלח לך אימייל עם כל הפרטים אודות ההכשרה
;